Vietnamo tradicinis kovos menas Niat-Nam

Niat-Nam yra gryna vietnamietiška šeimyninė kovos menų mokykla. Niat-Nam nėra vien tik kovinė sistema. Niat-Nam perėmė įvairių kartų meistrų, siekusių harmoningai ugdyti ir derinti fizines ir dvasines žmogaus savybes, išmintį. Mokymasis Niat-Nam mokykloje pagrįstas paprastais ir racionaliais principais, susiformavusiais per ilgus mokyklos egzistavimo metus (Niat-Nam minima 13-14 amž.). Niat-Nam kovos meno paslaptys ilgą laiką buvo žinomos tik nedaugeliui išrinktųjų. Dabartinio mokyklos vadovo Ngo Suan Bin dėka, devintajame praeito amžiaus dešimtmetyje buvo suteikta galimybė susipažinti su Niat-Nam kovos menu visam pasauliui.


treniruotesTreniruotės

Niat-Nam treniruotės vedamos Vilniuje, Lentvaryje ir Trakuose. Lietuvos Niat-Nam federacijos treneriai turi daug treniravimo ir kovos menų dėstymo patirties ir yra atestuoti Niat-Nam mokyklos specialistai, įgiję aukštąjį pedagoginį išsilavinimą. Treneriai reguliariai stažuojasi Maskvoje, Vietname ir kitur.


stovyklos-ir-sventesStovyklos ir šventės

Lietuvos Niat-Nam federacijos treneriai jau nuo 1994 metų kiekvieną vasarą organizuoja vasaros stovyklas įvairaus amžiaus mokiniams. Stovyklose ne tik vyksta Niat-Nam treniruotės, bet ir sudaroma galimybių bendrauti su bendraamžiais, federacijos treneriais ir meistru Čan Fu Ky. Vyksta įvairios pamokos, kuriose…


pramoginiai-pasirodymaiPramoginiai pasirodymai

Vietnamo TKM klubas Niat-Nam, kuriame treniruojamės, veikia jau daugiau nei 20 metų. Dalyvaujame įvairiuose renginiuose, įmonių šventėse, festivaliuose, televizijos pramogose. Paruošiame programas pagal Jūsų poreikius ir tematiką.


Naujienos

Семинар главы школы Nhat Nam в Литве

Здравствуйте,В 2014 году школа Nhat Nam в Литве отмечает свой юбилей. Уже 20 лет эта уникальная школа боевого искусства удачно развивается в Литве. В связи с этим событием 2-7 декабря этого года будет проходить семинар с главой школы Nhat Nam...

2014 birželio 17 d.Visos naujienos